Latvian Russian English german 
Valūta:  
Ražotāji:  
Piegādes Informācija
Piegādes

Piegādes izmaksas Rīgā ir no 2 LVL, atkarībā no preces svara. Ārpus Rīgas robežām cena atkarīga no piegādes vietas. Preču vērtībai pārsniedzot Ls 350, piegāde tiek veikta bez maksas Rīgas pilsētas robežās. Piegādes maksā ietilpst preču piegāde līdz norādītās adreses parādes durvīm. 
Par smagu preču novietošanu objektā lūdzam brīdināt savlaikus, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu nepieciešamos papildresursus. Samaksa par preču novietošanu objektā atkarīga no preces izmēriem un novietošanas vietas. Konkrētu samaksu iespējams precizēt pēc vienošanās ar mūsu kurjerdienestu.
Sīkāk par piegādēm jautāt zvanot +371 29691521 vai info@isantehnika.lv
Piegādes laiks :
Preču piegāde atkarīga no to pieejamības noliktavā. Ja prece atrodas noliktavā, tā tiek piegādāta 1–3 dienu laikā. Ja preces noliktavā nav, klientu informējam par tās piegādes laiku. Dažas preces iespējams tikai pasūtīt.

Turpināt
Click for Rīga, Latvia Forecast Salidzini cenas portatīvajiem datoriem 328 Latvijas interneta veikalos.Salidzini cenas portatīvajiem datoriem 328 Latvijas interneta veikalos. CAU.lv - stilīgais bezmaksas e-pasts Latvijas Reitingi